Войцех Бальчун є лідером польского рок-бенду
Войцех Бальчун є лідером польского рок-бенду

Кабінет міністрів призначив генеральним директором «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна. Відповідне рішення уряд одностайно ухвалив на засіданні у середу, пише Українська правда.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман нагадав, що номінаційний комітет з призначення керівників держкомпаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі 12 квітня назвав громадянина Польщі Войцеха Бальчуна переможцем конкурсу на посаду голови «Укрзалізниці».

Зі згоди урядовців Бальчун виступав польською мовою, але пообіцяв вчити українську. Він зазначив, що усвідомлює, який перед ним стоїть «великий виклик», але висловив сподівання, що впорається з ним і процесом реформування «Укрзалізниці».

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Айварус Абромавичус характеризував Бальчуна як «молодого, але суперуспішного керівника низки найбільших польських підприємств» та охрестив його «польським Вакарчуком».

Войцех Бальчук — лідер і гітарист польського рок-гурту Chemia («Хімія»). Раніше він очолював бюро маркетингу і промоції «Польської пошти», був головою ради директорів «Польських авіаліній», віце-президентом організації «Роботодавці Польщі» та віце-президентом Європейської організації роботодавців громадського сектора.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ