800x450_1_990422_072-10-27_01
В Яремчі зацвіли фруктові дерева. Люди бояться втратити врожай через весняні заметілі

Квітнева погода неприємно вразила жителів Карпат. У ніч на 26 квітня в регіоні випало до 20 см снігу. Найбільший сніговий покрив спостерігається на Чорногорі. Про це повідомили  у Верховинському рятувальному пункті, передає Укрінформ.

Найбільше снігопад збентежив людей, які живуть у Яремчі, бо там уже зацвіли фруктові дерева. У високогірних районах дерева цвітуть пізніше, тому там у людей залишається надія не втратити врожай через весняні заметілі.

Сьогодні на Прикарпатті синоптики обіцяють хмарну погоду, вдень невеликий дощ, вночі та вранці заморозки на поверхні ґрунту до трьох градусів морозу. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. вдень 8-13 тепла, у високогір’ї Карпат температура повітря вночі 0-5 морозу, вдень до 5 градусів тепла.

Як відомо, Чорногора – найвищий гірський масив українських Карпат. Головний хребет простягається до 40 км між долинами річок Чорної Тиси і Чорного Черемоша.

Тим часом українські синоптики кажуть, що погода на Великдень і травневі свята буде не дуже теплою. Місцями очікують короткочасних дощів із ймовірністю гроз.

Нічна температура на більшій частині України коливатиметься від 5 до 11 градусів, денна – від 11 до 18.

На Півдні та Сході повітря може програтися до 20 градусів тепла. Найхолодніше буде на Заході. Уночі там очікують температури від 1 до 7 градусів тепла і залишається ттакож імовірність заморозків. Денна температура коливатиметься від 8 да 14 градусів.

На Великдень, 1 травня, погода буде світла, сонячна і приємна. По всій території України синоптики очікують денної температури від 14 до 20 градусів у тіні, але ймовірність дощів дуже невелика.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ