Ультиматум бойовиків: Україна отримає контроль над кордоном, якщо стане федерацією

Російські бойовики
Бойовики заявили, що віддадуть кордон, якщо Україна стане федерацією

Ватажки окупованих територій Донецької області заявляють, що питання передачі контролю над українсько-російським кордоном має бути виконане в найостаннішу чергу. Про це заявив представник донецьких бойовиків на Мінських переговорах Денис Пушилін.

Підконтрольне Луганським сепаратистам видання ЛуганскИнформЦентр цитує одного із керманичів бойовиків Пушиліна: «Перш ніж нам доведеться передавати кордон, ми повинні побачити зовсім іншу Україну», – підкреслив він. «При виконанні Мінських угод ми побачимо Україну з новим урядом, федеративну, що враховує інтереси всіх громадян. Коли практично буде виконана конституційна реформа, узгоджена з Донецьком і Луганськом. Це – узгоджений з нами закон про вибори, особливий статус і ще низка моментів, які Україна поки не виконала. І не виконає в найближчому осяжному майбутньому. А питання про кордон – це найостанніший пункт, до обговорення якого ми повинні приступити, якщо все буде виконано. Боятися абсолютно немає чого і не можна вважати цей пункт нашою слабкої точкою».

Нагадаємо, Росія і представники бойовиків відмовляються створювати підгрупу щодо кордону в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську. Тим часом Україна наполягає, що вибори на окупованих територіях можуть бути проведені лише після того, як звідти вийдуть російські війська, а кордон знову повернеться під український контроль.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 серпня в Мінську Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей домовилася про припинення вогню на Донбасі з початком нового навчального року в школах. 29 серпня бойовики вперше не використовували озброєння калібру понад 100 мм.

Штаб АТО останнім часом відзначає стабілізацію ситуації на Донбасі. За даними Спільного центру контролю і координації, режиму припинення вогню повністю дотримуються обидві сторони конфлікту. У свою чергу, моніторингова місія ОБСЄ не підтверджує повного дотримання перемир’я.

Інформаційний Акцент

  • Евген

    Хер вам скотовата, а не педерация. Ишь ты, согласовывать со сволочными отбросами Конституцию страны. Все одно, жить в одной стране с поганью – абсурд. А граница будет под контролем… пускай это будет граница по нынешней линии разграничения АТО.

  • ОДЕСА

    ГОЛОС З КРЕМЛІВСЬКОГО БОМЖАТНИКА