Російські бойовики
Бойовики заявили, що віддадуть кордон, якщо Україна стане федерацією

Ватажки окупованих територій Донецької області заявляють, що питання передачі контролю над українсько-російським кордоном має бути виконане в найостаннішу чергу. Про це заявив представник донецьких бойовиків на Мінських переговорах Денис Пушилін.

Підконтрольне Луганським сепаратистам видання ЛуганскИнформЦентр цитує одного із керманичів бойовиків Пушиліна: «Перш ніж нам доведеться передавати кордон, ми повинні побачити зовсім іншу Україну», – підкреслив він. «При виконанні Мінських угод ми побачимо Україну з новим урядом, федеративну, що враховує інтереси всіх громадян. Коли практично буде виконана конституційна реформа, узгоджена з Донецьком і Луганськом. Це – узгоджений з нами закон про вибори, особливий статус і ще низка моментів, які Україна поки не виконала. І не виконає в найближчому осяжному майбутньому. А питання про кордон – це найостанніший пункт, до обговорення якого ми повинні приступити, якщо все буде виконано. Боятися абсолютно немає чого і не можна вважати цей пункт нашою слабкої точкою».

Нагадаємо, Росія і представники бойовиків відмовляються створювати підгрупу щодо кордону в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську. Тим часом Україна наполягає, що вибори на окупованих територіях можуть бути проведені лише після того, як звідти вийдуть російські війська, а кордон знову повернеться під український контроль.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 серпня в Мінську Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей домовилася про припинення вогню на Донбасі з початком нового навчального року в школах. 29 серпня бойовики вперше не використовували озброєння калібру понад 100 мм.

Штаб АТО останнім часом відзначає стабілізацію ситуації на Донбасі. За даними Спільного центру контролю і координації, режиму припинення вогню повністю дотримуються обидві сторони конфлікту. У свою чергу, моніторингова місія ОБСЄ не підтверджує повного дотримання перемир’я.

Інформаційний Акцент

  • Евген

    Хер вам скотовата, а не педерация. Ишь ты, согласовывать со сволочными отбросами Конституцию страны. Все одно, жить в одной стране с поганью – абсурд. А граница будет под контролем… пускай это будет граница по нынешней линии разграничения АТО.

  • ОДЕСА

    ГОЛОС З КРЕМЛІВСЬКОГО БОМЖАТНИКА