електрика
Учасники блокади Криму дозволять відремонтувати ЛЕП тільки після перерізання проводів

Учасники блокади окупованого Криму дозволять відремонтувати ЛЕП на Херсонщині за умови перерізання проводів, якими електроенергія може надходити на півострів. Про це повідомив на прес-конференції в. о. директора «Укренерго» Всеволод Ковальчук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Обов’язковою умовою для того, щоби допустити нас до відновлення ліній з боку цих представників є гарантована непоставка електроенергії в Крим до вирішення низки політичних питань, які вони висувають в рамках своєї акції», – сказав він. Раніше лідер кримських татар Мустафа Джемілєв заявляв, що учасники блокади готові допустити ремонтні бригади до пошкоджених опор.

Як повідомлялося, учасники акції блокади Криму продовжують блокувати доступ енергетиків і ремонтних бригад до пошкоджених ліній електропередач. В даний час лінії заземлені, робочі місця технічного персоналу підготовлені. Працівники забезпечені всіма необхідними матеріалами, технікою та інструментами, перебувають неподалік місця подій і готові негайно взятися до виконання аварійно-відновлювальних робіт за умови надання доступу на об`єкти.

В результаті переговорів виконувача обов`язків директора «Укренерго» Всеволода Ковальчука з керівництвом протестувальників досягнута домовленість про зустріч директора Херсонських магістральних енергетичних мереж Південної енергосистеми Ігоря Боске з представниками учасників блокади з метою врегулювання ситуації.

21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. Наразі півострів майже повністю знеструмлено.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ