Відбиток
Фінустанови у Великій Британії змінюють системи захисту даних

Райдужна оболонка ока й голосові команди не можуть ефективно захистити особисті дана власників банківських рахунків. Тому фінустанови у Великій Британії змінюють системи захисту даних голосом клієнтів через сумніви експертів щодо його унікальності, передає dailymail.co.uk.

Фахівці вважають, що розробники повинні покладатися на них лише в контексті інших особливостей, які доводять ідентичність користувача.

Аби бути впевненими, що голос і відбитки пальців кожної людини унікальні, фахівцям доведеться дослідити кожного жителя Землі. Тестування 7,4 млрд. землян – практично неможливе, а попередні висновки експертів спиралися на вибіркові дослідження.

Науковці стверджують: якщо зробити два відбитки поспіль того самого пальця – вони не будуть ідентичними. Окрім того, кожне відображення – неідеальне, особливо зроблене на місці злочину. Його можуть спотворити різноманітні фактори навколишнього середовища. І далеко не всі відбитки зроблено так, щоби можна було стверджувати, що вони не повторюються.

Інші фактори, які ставлять під сумнів унікальність відбитків – захворювання шкіри у момент їх фіксації або зміни еластичності у людей старшого віку.

Відбитки стоп так само можуть бути особливими, тому експерти з Японії планують застосовувати їх як ідентифікатори особи.

Читайте: У Копенгаґені паспорт можна обміняти в автоматі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ