prokopchuk
Начальник НЦБ Інтерполу МВС Росії генерал-майор поліції Алєксандр Прокопчук

Віце-президентом Інтерполу від Європи обрали росіянина – начальника Національного центрального бюро Інтерполу МВС РФ Алєксандра Прокопчука. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на прес-центр МВС РФ.

«В останній день роботи 85-ї сесії Генасамблеї Інтерполу пройшли вибори до керівних органів організації. Віце-президентом організації від Європи обрали начальника НЦБ Інтерполу МВС Росії генерал-майора поліції Алєксандра Прокопчука», – зазначили в міністерстві.

За даними прес-центру, обрання на даний пост російського представника відбулося вперше за всю історію участі Росії в організації.

«На пост президента організації обрали заступника міністра громадської безпеки Китаю Мен Хунвея», – повідомили в прес-центрі МВС РФ.

Нагадаємо, після Революції гідності багато політиків і бізнесменів утекли від слідства з України, і саме Інтерпол ухвалює рішення, чи оголошувати їх у міжнародний розшук. Росія часто відмовляє Україні в допомозі, якщо питання стосується людей, наближених до екс-президента Віктора Януковича.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ