УПЦ МП лякає окупований Донбас «українськими содомітами»

УПЦ МП лякає жителів окупованого Донбасу «українськими содомітами»
На окупованому Донбасі спостерігається активізація антиукраїнської пропаганди з боку священнослужителів УПЦ МП

Священики церков УПЦ Московського патріархату у тимчасово окупованих селах Старобешівського та Новоазовського районів Донецької області розповідають прихожанам про «українських бісів і содомітів». Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

«Спостерігається активізація антиукраїнської пропаганди з боку священнослужителів УПЦ МП у селах Старобешівського та Новоазовського районів. У церквах посилено розповідають про «українських бісів і содомітів», а також про «жахи», яких зазнає місцеве населення у разі приходу українських військ на цю територію», – повідомив Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у жовтні 2015 року єпархія УПЦ Московського патріархату, що розташована на території «ДНР», у своїх внутрішніх розрахунках повністю перейшла на рублі. Також з’явився список розцінок на обряди зі значно завищеними цінами. Зокрема, хрещення коштує 1200 руб., поховання – 900 руб., вінчання – 2100 руб., літургія – 450 руб.

Читайте: УПЦ МП виголосила анафему Патріарху Філарету (відео)

Нагадаємо, Міністерство культури вже просило УПЦ МП перенести центри чотирьох єпархій, які розташовані на окупованих територіях Донбасу, на підконтрольні Україні території.

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ