УПЦ МП лякає жителів окупованого Донбасу «українськими содомітами»
На окупованому Донбасі спостерігається активізація антиукраїнської пропаганди з боку священнослужителів УПЦ МП

Священики церков УПЦ Московського патріархату у тимчасово окупованих селах Старобешівського та Новоазовського районів Донецької області розповідають прихожанам про «українських бісів і содомітів». Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

«Спостерігається активізація антиукраїнської пропаганди з боку священнослужителів УПЦ МП у селах Старобешівського та Новоазовського районів. У церквах посилено розповідають про «українських бісів і содомітів», а також про «жахи», яких зазнає місцеве населення у разі приходу українських військ на цю територію», – повідомив Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у жовтні 2015 року єпархія УПЦ Московського патріархату, що розташована на території «ДНР», у своїх внутрішніх розрахунках повністю перейшла на рублі. Також з’явився список розцінок на обряди зі значно завищеними цінами. Зокрема, хрещення коштує 1200 руб., поховання – 900 руб., вінчання – 2100 руб., літургія – 450 руб.

Читайте: УПЦ МП виголосила анафему Патріарху Філарету (відео)

Нагадаємо, Міністерство культури вже просило УПЦ МП перенести центри чотирьох єпархій, які розташовані на окупованих територіях Донбасу, на підконтрольні Україні території.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ