Зарплата бідність
Кабмін обіцяє проіндексувати зарплати і пенсії українців у травні

Зарплати і пенсії в Україні проіндексують в травні цього року, як і заплановано в державному бюджеті на поточний рік. Про це під час Години запитань до уряду сказав Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає УНІАН.

«Ми будемо боротися за те, щоб в Україні платили зарплати і пенсії, сплачували соціальні пільги. Ми їх виплачуємо. Ми будемо боротися за те, щоби бізнес, який одержав послаблення, завдяки нашій позиції щодо зменшення вдвічі основного податку – податку на зарплату, отримав додатковий фінансовий ресурс – з одного боку, а з іншого боку – вивів бізнес із тіні та збільшив зарплати для громадян. Ми будемо боротися за те, щоб, як і минулого року, збільшити зарплати і пенсії цього року. І перше рішення (про підвищення, – ред.) зарплат і соцстандартів відбудеться вже у травні», – сказав Яценюк.

Також Яценюк заявив про відновлення економічного зростання України в четвертому кварталі 2015 року.

«Незважаючи на те, що Україна втратила п’яту частину своєї економіки, втратила в результаті російської військової агресії Крим, частину Донецької та Луганської областей, уперше в четвертому кварталі минулого року отримали економічне зростання», – сказав він.

Водночас прем’єр не уточнив конкретного показника зростання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ