Презентували проект бюджету на наступний рік міністр фінансів України Олександр Данилюк та прем'єр Володимир Гройсман
Презентували проект бюджету на наступний рік міністр фінансів Олександр Данилюк та прем’єр Володимир Гройсман

Кабмін представив у Верховній Раді проект закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Тепер головний фіндокумент країни слід вважати взятим до роботи у парламенті, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Презентували проект бюджету на 1017 рік міністр фінансів України Олександр Данилюк та прем’єр Володимир Гройсман.

«Представлення проекту закону України про державний бюджет на 2017 рік з реєстраційним номером 5000 завершено. Відповідно до статті 154 регламенту Верховної Ради, державний бюджет України на 2017 рік вважається прийнятим Верховною Радою для подальшої роботи», – заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

Він подякував депутатам та урядовцям за «важливу, відверту і чесну дискусію»: «Приємно що ми отримали бюджет в передбачений законом час. І всіх закликаю до професійного обговорення положень бюджету».

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  Кабмін передбачив у бюджеті на 2017 рік дохід на суму 876,9 млрд. гривень, що на 16,7% більше, ніж минулоріч. Видатки становитимуть 790 млрд. грн.

Тим часом, лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував видатки в проекті Держбюджету-2017. На його думку, влада «затягує зашморг на шиї українців, замість затягнути пасок на пузі олігархів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ