Уряд вирішив не економити на інвалідах – безкоштовний проїзд не скасовуватимуть

безкоштовний проїзд
Кабмін не скасовуватиме безкоштовного проїзду пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів

Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни, інваліди I-III груп, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I і II категорій, зможуть і далі користуватися правом на безкоштовний проїзд. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

«Кабінет міністрів України не буде скасовувати постанови №354 від 17.05.1993 та №555 від 16.08.1994 про безкоштовний проїзд в громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів. Особи, які належать до категорій учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, інвалідів, чорнобильців I і II категорій, з 1 червня цього року зможуть і надалі реалізувати своє право на безкоштовний проїзд у міському та приміському транспорті згідно з зазначеними урядовими рішеннями як пенсіонери за віком або інваліди», –пояснив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Він також зазначив, що рішення про пільговий проїзд зазначених категорій у метрополітені будуть ухвалюватися органами місцевого самоврядування Києва, Харкова та Дніпропетровська. «Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачені кошти на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на рівні минулого року в сумі 1,9 млрд грн, зокрема, на компенсаційні виплати за пільговий проїзд – 1,6 млрд грн», – зазначив він.

«Обсяг бюджетних витрат на компенсацію пільгового проїзду не зменшився», – підкреслив Розенко.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ