Яценюк
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив підвищити соцстандарти для українців без зайвих бюрократичних процедур

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мінсоцполітики терміново підготувати урядовк постанову про підвищення соціальних стандартів на 6%, яка передбачатиме автоматичне підвищення зарплат та пенсій. Про це повідомили в прес-службі Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

«Маємо ресурси, щоби з травня підвищити зарплати та пенсії. Уряд ухвалить постанову, аби це відбулося без зайвих бюрократичних процедур»,  – сказав Яценюк.

Так, глава уряду доручив Міністрові соціальної політики Павлу Розенку терміново підготувати постанову Кабінету міністрів про підвищення соціальних стандартів на 6%.

За словами прем’єр-міністра, ця постанова має передбачати автоматичне підвищення соціальних стандартів без підписання сотень різного роду наказів профільними міністерствами.

Загалом соцстрандарти упродовж року підвищаться на 12%. Про це Арсеній Яценюк заявив на ТБ у програмі «10 хвилин з прем’єр-міністром» 20 березня.

Нагадаємо, 2 березня Кабінет міністрів ухвалив Стратегію подолання бідності. В уряді запевнили, що рівень бідності в Україні з 2020 року буде зменшено з 28% до 15%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ