Крим
Кабмін змінив порядок в’їзду в Крим

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку в’їзду в Крим і виїзду з нього. Про це йдеться в постанові, опублікованій на сайті уряду.

Нові зміни дають можливість їздити до Криму іноземним журналістам і правозахисникам, членам міжнародних неурядових організацій. Для здійснення журналістської діяльності представники іноземних ЗМІ повинні отримувати спеціальний дозвіл за погодженням з Міністерством інформаційної політики України, а правозахисники та представники міжнародних неурядових організацій – за погодженням з МЗС.

У переліку підстав, за якими іноземні громадяни можуть отримати дозвіл на в’їзд до Криму, з’явилися проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів чи задоволення релігійних потреб (виключно за клопотанням або погодженням з Мінкультури), а також участь у заходах Меджлісу кримськотатарського народу.

У свою чергу, правозахисники відзначають, що у новому порядку враховані не всі зміни, які вони пропонували, а, отже, проблеми з в’їздом до Криму залишаються. Наприклад іноземні громадяни не мають можливості оформити дозвіл або навіть просто подати документи для в’їзду в Крим, перебуваючи за межами України. Для отримання дозволу вони повинні їхати в Україну й подавати документи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 вересня розпочалася «продовольча блокада» Криму.

Читайте: Крим б’є рекорди: ціни на продукти злетіли до рівня Лондона й Токіо

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ