Рева
Кабмін ухвалив соціально справедливе рішення, каже міністр соцполітики Андрій Рева

Кабінет Міністрів змінив правила призначення субсидій для пенсіонерів, які не працюють із цього року. Відтепер їхній дохід враховуватиметься лише за попередній перед зверненням місяць, а не за попередній рік. Про це йдеться в повідомленні Мінсоцполітики, передає Інтерфакс-Україна.

Таким чином уряд відреагував на численні звернення українців, які в 2015 році працювали і отримували заробітну плату або зарплату і пенсію, а в 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

«У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їхні доходи, що не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому під час розрахунку розміру субсидії у 2016 році враховується дохід за весь 2015 рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому ухвалено соціально справедливе рішення – піти на зустріч пенсіонерам в той час, як їхні доходи знизилися в порівнянні з минулим роком», – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Найближчим часом рішення набуде чинності.

Нагадаємо, в Україні запрацював сайт із питань тарифів та субсидії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на гаряче водопостачання до 63-78 гривень за куб. м з 1 липня 2016 року. 

Кабінет Міністрів із 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тисяч гривень за тисячу кубометрів, для виробників теплової енергії – 6,81 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ