Батькі двійнят запевняють, що перестануть їх балувати, тільки-но ті підростуть
Батьки двійнят запевняють, що перестануть їх балувати, тільки-но ті підростуть

Молодій матусі з Британії для своїх малюків-двійнят нічого не шкода. Так, за 3 місяці свого життя маленькі Ізабелла та Джейкоб ще жодного разу не надягали одного й того ж вбрання двічі, адже щаслива мама купує малюкам одяг Prada, Dior та Ralph Lauren і вже витратила на це понад 60 тисяч доларів.

Як повідомляє Українська правда, наймодніші двійнята Великої Британії – давно омріяні дітки бізнесвумен Луїзи Хілл та її чоловіка Дена. Подружжя дуже хотіло дітей та подолало складний шлях до здійснення своєї мрії. Тож тепер молоді батьки не шкодують нічого для своїх малюків. «Вони такі чарівні, вони – маленьке диво, я хочу дати їм усе», – пояснює Луїза Хілл. Батьки навіть створили Twitter двійнят, де шанувальники щодня милуються новими “луками” малих.

Зі слів матусі, коли син і дочка підростуть достатньо, щоб розуміти ціну грошам, вони з чоловіком уже не будуть їх постійно балувати. А дизайнерський одяг, з якого повиростають Джейкоб із Ізабеллою, Хілли планують продати на аукціоні. Вони хочуть, щоб ці речі дісталися тому, хто справді цінує моду.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ