Українські бійці
Українські бійці

Упродовж усієї ночі з 22 на 23 липня 2015 року російські окупанти штурмували позиції бійців окремої зведеної штурмової роти 93-ї ОМБ «Карпатська Січ» поблизу донецького летовища. Українці дали гідну відсіч агресору та змусили путінських терористів відступити. Про це йдеться у повідомлення «Карпатської Січі» у Facebook.

«Січовики» інформують, що під покровом ночі ворожа диверсійно-розвідувальна група намагалася пройти крізь лінію їхньої оборони: «Дали гідну відсіч загарбникам. Бій тривав, з короткими перервами, цілу ніч».

Коротка хронологія бою:

«22:15 – на контрольно-спостережному пункті зафіксовано рух живої сили противника, яка рухалася двома групами з флангів. Розпочався запеклий бій. Ворожу ДРГ прикривали шквальним вогнем з великокаліберних кулеметів зі зруйнованого терміналу Донецького аеропорту. Незважаючи на це, бійці «Карпатської Січі» дали гідну відсіч противнику та змусили його відійти до зруйнованої пожежної станції аеропорту. Спроба наступу повторювалася ще двічі. Бій тривав більше години і закінчився о 23:20.

23:30 – розпочався ворожий артилерійський обстріл позицій наших бійців та ще одна спроба ворожої ДРГ прорвати лінію оборони. Знову зав’язався бій, в результаті якого супротивник був змушений відступити.

3:00 – нова хвиля атаки ворога із застосуванням РПГ (ручні протитанкові гранатомети), великокаліберних кулеметів (12,7 мм) та стрілецької зброї. І знову ворожа атака, завдяки мужності наших бійців, була невдалою.

Бій тривав до світанку. З першими променями сонця під вогневим натиском українських бійців московська нечисть змушена була зникнути в руїнах Донецького аеропорту. У підсумку бою всі бійці «Карпатської Січі» залишилися живими і неушкодженими та продовжують нести бойове чергування», – відрапортували українські захисники.

Читайте також: «Карпатська Січ» – перше добровольче формування, що увійшло до складу ЗСУ.

У Пісках загинув боєць «Карпатської Січі» з позивним «Піонер»

Заява командира «Карпатської Січі» з приводу стрілянини у Мукачевому

У Піски зайшла рота російських терористів – українці тримають оборону

«Перемир’я» в дії: у Пісках поранено двох українських бійців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ