Онищенко
СБУ: Онищенко «готує масовану інформаційну атаку на владу» України

Депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко отримав паспорт громадянина Росії та погодився на співпрацю з російськими спецслужбами для дестабілізації ситуації в Україні. Про це заявив начальник головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук, передає Українська правда.

 За його словами, Онищенко «готує масовану інформаційну атаку на владу» України.

«Заяви пана Онищенка змусили нас вийти із заявою. У межах розслідування щодо фінансування сепаратизму ми отримали дані щодо окремих ознак щодо державної зради», – сказав він.

На підтвердження цього СБУ оприлюднила в Твіттері частину СМС-переписки адвоката Онищенка Андрія Циганкова з громадянином Д., який є фігурантом розслідування НАБУ.

sny-mok-e-krana-2016-12-01-v-12-46-16-2sny-mok-e-krana-2016-12-01-v-12-46-33-2Раніше слідчі вже декілька разів допитували Циганкова у справах проти Онищенка, зокрема у провадженнях про фінансування тероризму. Також в офісі Циганкова проводили обшуки. Слідство підозрює, що вінта інші адвокати допомагали Онищенку легалізувати кошти, отримані від незаконних газових схем.

Нагадаємо, 5 липня 2016 року з народного депутата Олександра Онищенка Верховна Рада зняла депутатську недоторканність, Рада дозволила його затримання й арешт, однак він чкурнув до Австрії.  Ще до ухвалення рішення парламентом виїхав у Росію.

Нардепа звинувачують в організації схеми з перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами. За попередніми даними, державі було завдано збитків на рівні 3 мільярдів гривень.

Національне антикорупційне бюро 10 серпня оголосило Онищенка у всеукраїнський розшук.

Наразі проти Олександра Онищенка розслідується справа за статтею 111 Кримінального кодексу («Державна зрада»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ