вугілля
Окупанти Донбасу заявили, що заблокували постачання вугілля до України і висунули умови

Окупанти Донбасу заблокували постачання вугілля в Україну. Про це 8 вересня заявив так званий міністр транспорту «ДНР» Семен Кузьменко, передає РІА Новості.

Крім того, окупанти висунули Україні вимоги щодо постачання вугілля. Кузьменко наголосив, що «ДНР» постачатиме вугілля в разі «зняття блокади на паливо і запчастини для вагонів та локомотивів, і якщо стріляти не будуть». Самозваний міністр заявив, що в Україні зараз, мовляв, критична ситуація, тож їй потрібен 1 млн. 200 тис. т вугілля на місяць із захоплених територій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Організація з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ) знову фіксує вивезення в Росію вугілля з території Донбасу, підконтрольної бойовикам.

12 серпня Кабінет міністрів України погодив схему вивозу вугілля із зони АТО через територію Росії. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, узгоджена схема вивезення через територію Росії передбачає постачання вугілля не на Луганську ТЕС, як це практикувалося раніше, а на ТЕС, які працюють в Об’єднаній енергосистемі України. При цьому 25 серпня Україна почала імпорт вугілля-антрациту з Російської Федерації в рамках підготовки до опалювального сезону.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ