Розпочалася операція із затримання «Правого сектора»  на Закарпатті
Розпочалася операція із затримання «Правого сектора» на Закарпатті

Правоохоронці розпочали операцію із затримання бійців «Правого сектора», які переховуються в лісі неподалік села Бобовичі на Закарпатті. Про це УНН повідомило джерело в МВС.

Згідно з повідомленням, один із бійців увімкнув телефон, сигнал якого вдалося зафіксувати правоохоронцям. Наразі розпочалася операція із затримання бійців.

Як передавав Інформаційний Акцент, 11 липня внаслідок конфлікту бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) «Правого сектора» з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо («Воля народу») в Мукачевому Закарпатської області відбулася стрілянина.

За даними МВС, під час конфлікту в Мукачевому першими зброю на ураження застосували саме бійці «Правого сектора». А в «ПС» висувають на адресу силовиків аналогічні звинувачення. Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБО, засідання якого відбулося 13 липня.

Причиною збройного зіткнення між «Правим сектором» та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ