surogatna-gorilka
Виробляв отруту 27-річний харків’янин

Кількість жертв сурогатної горілки в Україні продовжує зростати –  за тиждень в Харківській області вона забрала 24 життя. Ще 11 осіб померли в інших областях, передає Радіо 24.

Загалом у Харківській області отруїлися 56 осіб. Також стало відомо, що підроблений алкоголь вбив двох людей на Луганщині в Рубіжному. Контрафакт вони купили через Інтернет.

«Встановлено, що жінка 84-го року народження купила 50 літрів горілки. На наступний день вона пішла на день народження матері та взяла 4 літри оковитої. Наразі правоохоронці встановлюють особу людини, яка продала смертельний напій. Дві жінки померли, а одна – в лікарні», – розповіла речниця поліції Луганщини Олена Лавріненко.

Чи це та сама горілка, яка вбила людей на Харківщині, в поліції не уточнили, але сказали, що сурогат відправили на експертизу таки у Харків.

Тим часом на Харківщині знайшли виробника отрути – це 27-річний мешканця обласного центру. У місцях, де імовірно виготовляли сурогат, вилучено понад 4 тонни спиртовмісної рідини. Усе вилучене направили на експертизу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сурогат вбив людей у Донецькій області (5 загиблих) і на Миколаївщині (4 жертви).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ