Маккейн
Джон Маккейн

США матимуть можливість постачати газ в Україну та в інші країни Європи приблизно через два роки. Про це 20 червня під час брифінгу в Українському кризовому медіацентрі заявив американський сенатор-республіканець Джон Маккейн, повідомляє Forbes Україна.

«США зможуть постачати природний газ в Україну і в інші частини Європи через два роки», – зазначив Маккейн.

Відповідаючи на запитання журналістів про невиконання проросійськими сепаратистами Мінських домовленостей, сенатор визнав, що терористи «порушують їх щодня і щогодини», і це має стати приводом для посилення санкцій Європейського Союзу проти Кремля. Але на заваді стоїть газова залежність Європи від Росії, – наголосив американський високопосадовець. За його словами, саме позбавлення Європи від цієї залежності є не менш важливим пріоритетом, ніж військова допомога Україні.

Додамо, що сенатор Джон Маккейн є одним із найбільших серед американської влади прихильників активної підтримки України в її протистоянні з Росією. Зокрема, він постійно наголошує на необхідності надати Україні збройну допомогу й закидає адміністрації президента Обами нерішучість в «українському питанні».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ