В АПУ не встигли вчасно розглянути першу петицію до Президента
В АПУ не встигли вчасно розглянути першу петицію до Президента

Адміністрація Президента України зірвала терміни розгляду першої електронної петиції до Президента, яка набрала необхідні 25 тисяч голосів. Про це у Facebook написав заступник глави АПУ Дмитро Шимків.

«22 вересня ми повинні були розмістити відповідь на першу петицію. Вона зібрала 25 тисяч голосів 4.09. 08.09 ми перевели її в статус «на розгляді». Протягом 10 днів ми повинні були опублікувати відповідь, тобто 22.09. Змушений констатувати, що внутрішні процеси не спрацювали і зобов’язання не виконані. Треба вміти визнавати помилки і працювати над їх виправленням. Особисто прошу вибачення у всіх, хто підписав петицію, за затримку з відповіддю», – написав Шимків.

Як відомо, 28 серпня почав роботу сервіс електронних петицій. На розгляд Президента потраплятиме електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менш як 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення. Першою необхідну кількість голосів зібрала петиція про вільне володіння зброєю. Згодом її перевірили на предмет технічних маніпуляції. Потім Президент був зобов’язаний її розглянути і опублікувати свою відповідь не пізніше ніж через 10 днів з моменту появи повідомлення про початок її розгляду.  Необхідну кількість голосів зібрала й петиція за скасування мита на іномарки.

Читайте: Чого хочуть українці: зброя, імпортні авто та… бургери

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ