аеропорт
У трьох українських аеропортів можуть відкликати авіаційні сертифікати

В аеропортів Івано-Франківська, Дніпра та Запоріжжя можуть відкликати авіаційні сертифікати через низьку кількість авіаперевізників. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Українська правда.

«Мене турбує в останній місяць дивна поведінка окремих аеропортів. Це Івано-Франківськ, Дніпро і Запоріжжя. В моєму баченні аеропорти повинні бути зацікавлені отримати максимальну кількість авіаперевізників. З ними ми провели останню нараду, і якщо ситуація не покращиться, ми будемо просто розглядати можливість відкликання авіаційних сертифікатів для цих аеропортів», – зазначив міністр.

«У нас є проблема іншого характеру: люди не готові платити високі ціни за авіаперевезення, але, з іншого боку, ми бачимо компанію Bravo, яка відкрила маршрут «Київ-Одеса». Є декларація ще однієї компанії, яка теж готова літати у цьому напрямку за достатньо низькими цінами. Потенційно їм цікаво, однак це сезонний напрямок, і треба розуміти це», – додав він.

Крім того, Омелян похвалив аеропорти Рівного, Житомира, Херсона та Чернівців. «Радує також те, що у нас кожного другого-третього тижня нізвідки з’являється якийсь маленький регіональний аеропорт, про існування якого більшість мешканців України навіть не підозрювали. Запускається Рівне, відновився Житомир, ефективно працює Херсон, запустилися Чернівці».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, найбільший лоукостер Європи Ryanair літатиме з 2017 року в «Міжнародний аеропорт «Львів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ