РФ санкції
Під санкції потрапили виробники електроніки, яку можна використовувати для потреб військової промисловості

США розширили санкції проти Росії у зв’язку з анексією Криму та підтримкою бойовиків на Донбасі. Список опублікований на сайті Федерального реєстру США, пише Українська правда.

До переліку санкційних потрапили 11 компаній, на які будуть накладені обмеження. Йдеться про 81 компанію, що представлені під 86 найменуваннями. Сім з них зареєстровані в Криму, дві – в Ґонконгу, дві – в Індії, решта 75 – у Росії.

Таким чином, в американському санкційному списку відтепер зазначені компанії-виробники електроніки, яку можна використовувати для потреб військової промисловості. Зокрема, компанії з групи «Ангстрем», «Радіоекспорт», «Пермська науково-виробнича приладобудівна компанія», НПК «Гранат», «Микран» і «Мікрон».

Внесення в список Entity List Мінторгу США фактично означає заборону на поставки будь-якого товару або програмного продукту американського походження, на який поширюються правила експортного контролю США. При цьому дотримуватися обмеження зобов’язані будь-які компанії незалежно від національності та країни відправлення товару, якщо продукт має американське походження.

Раніше Міністерство фінансів США через анексію Росією Криму та агресію проти України запровадило обмежувальні заходи відносно компаній та підрядників будівництва Керченського мосту.

До слова, 7 вересня Європейський Союз має ухвалити рішення щодо санкцій, застосовних до 146 громадян та 37 компаній за порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Рішення буде ухвалене в рамках засідання Комітету постійних представників країн-членів Євросоюзу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня російські ЗМІ писали, що США зняли санкції з «Рособоронекспорту» на контракти в сфері технічного обслуговування гвинтокрилів Мі-17 в Афганістані.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ