В Австралії відкриють унікальний центр із друку органів на 3D-принтері
В Австралії відкриють унікальний центр із друку органів на 3D-принтері

Квінслендський технологічний університет спільно з фахівцями з Metro North Hospital оголосили про початок будівництва центру із 3D-друку людських органів – передає Укрінформ.

«Інститут біофабрикації» планують створити у Брізбені (столиця штату Квінсленд).

Учені з Квінслендського технологічного університету і фахівці з Metro North Hospital, оголосили про початок будівництва цього спеціального центру, співробітники якого роздруковуватимуть на спеціальних 3D-принтерах необхідні пацієнтам тканини.

«Це буде вперше, коли інститут біовиробництва буде розташовуватися поруч з лікарнею високого рівня. Дослідники, вчені, медсестри і лікарі – всі вони працюватимуть разом, щоб забезпечити найкращий результат для пацієнтів», – розповів міністр охорони здоров’я Квінсленда Кемерон Дік.

Розробники проекту повідомили, що Інститут займатиме два поверхи в одній із будівель, розташованих у медичному кварталі Herston Health Precinct Брізбена.

Фахівці центру займатимуться клінічним скануванням пацієнтів, відбором їх тканин, які потім перетворять у друкований матеріал (що виключає відторгнення клітин організмом), а також проектуванням і друком тканин для імплантації, а у майбутньому навіть органів для пересадки.

Планується, що центр почне працювати вже наступного року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ