Заборона паління
Рада Квінсленду з протидії раку виступила з відповідною ініціативою

Виховати повністю вільне від нікотинової залежності покоління планує міністр охорони здоров’я австралійського штату Квінсленду Кемерон Дік. Він виступає за цілковиту заборону продажу цигарок та тютюнових виробів для народжених після 2001 року, пише DW.

Нещодавно Рада Квінсленду з протидії раку виступила з відповідною ініціативою. Зважаючи на це, міністр також заявив, що впродовж останніх 15 років серед дорослих штату, за даними статистики, кількість тих, хто палить, скоротилася з 30% до 15%. Урядовець також певен, що нові закони допоможуть і надалі зменшувати число залежних від нікотину.

Нагадаємо, нещодавно австралійський парламент ухвалив закони, які забороняють паління на зупинках автобусів й таксі, в громадських місцях, а також в дитячих закладах освіти, оздоровлення та відпочинку, та біля таких закладів, поблизу спортивних майданчиків та скейт-парків.

Окрім того, дослідники оприлюднили доповідь, в якій йдеться про рекордно низьку популярність паління серед австралійської молоді.

Фахівці з’ясували, що тютюнопаління серед молодих людей віком від 12 до 17 років впало до рекордно низького рівня щодня палять лише 3,4% з них.

Читайте: Китайців «викосить» паління, – дослідження

БЕЗ КОМЕНТАРІВ