Нові дорожні знаки у Сіднеї
Нові дорожні знаки у Сіднеї

Влада Австралії вирішила вперше в світі замінити в Сіднеї звичайні дорожні знаки на високотехнологічні, виконані за технологією, на основі якої працюють електронні книги. Таке незвичайне рішення чиновники ухвалили після того, як підрахували вартість регулярної заміни стандартних дорожніх знаків, пише toneto.

Основна перевага цієї інноваційної технології полягає в тому, що інформацію на дорожніх знаках можна змінювати без будь-яких додаткових витрат і заміни конструкції. Достатньо тільки «залити» нову інформацію в пам’ять пристрою. При цьому оновлення  виконуватимуться за допомогою бездротового зв’язку. Також дорожні знаки стали більш екологічними, оскільки енергією їх повністю забезпечують сонячні батареї. Читання знаків залишається комфортним при тьмяному і яскравому освітленні.

Варто зазначити, що після того як стануть відомі результати експерименту з цифровими дорожніми знаками в Сіднеї, приклад австралійців можуть наслідувати й інші країни. Так, тільки один Лос-Анджелес витрачає до 9,5 млн доларів на рік на підтримку дорожньої інфраструктури в належному вигляді.

Читайте: Аваков заборонив використовувати номерні знаки «ПТН-ПНХ»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ