Yurii Lutsenko, the leader of the Third Ukrainian Republic initiative.
Луценко вважає, що потрібно знайти прем’єра, здатного консолідувати більшість у ВР

У «БПП» знову заговорили про відставку Арсенія Яценюка з посади Прем’єр-міністра України. Зокрема, лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко вважає, що потрібно знайти прем’єра, який здатен консолідувати більшість Верховної Ради України, але народні депутати «мають говорити не про прізвища, а про політику». Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Тема 1 – відставка Яценюка. Народні депутати повинні говорити не про прізвище, а про політику. Завдання Верховної Ради в найближчі тижні – сформувати політику уряду наступного року», – написав Луценко. Він зазначив, що йдеться про зміну податків, оскільки «45-мільйонна країна не може жити тільки на зовнішні запозичення». «Потрібно зменшувати податки, щоби відновити власне економічне зростання. Одночасно це потрібно погоджувати з МВФ, тому що без чергового транша фінансова система України розвалиться. Це важко, але можливо», – вважає лідер фракції «БПП».

Тільки після формування технічного завдання для уряду щодо нової економічної політики, за словами Луценка «можна і треба обговорити, хто здатен її реалізувати». «Тут, як на мене, ми не потребуємо узгодження із закордоном. І питання не в прізвищах, особистих почуттях до кандидатів. Потрібно знайти прем’єра, який здатен консолідувати на роботу більшість Верховної Ради», – зазначив Луценко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на зустрічі з нардепами Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що не вдоволений роботою «уряду камікадзе» – він вважає, що цю команду треба «перезапустити». Також він зазначив, що Генеральний прокурор України Віктор Шокін має піти у відставку, та розкритикував зміни до Конституції та закон про вибори на окупованих територіях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ