У Черкасах у другий тур виборів мера проходять Одарич і кандидат від «Батьківщини» Бондаренко
У другий тур виборів проходять Одарич і кандидат від «Батьківщини» Бондаренко

У Черкасах до другого туру виборів міського голови проходять кандидат від «Партії вільних демократів», чинний мер Черкас Сергій Одарич та керівник обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. Постанову про проведення повторного голосування з виборів міського голови Черкас ухвалила 1 листопада Черкаська міська виборча комісія, передає УНІАН.

Згідно з постановою, ухвалено рішення призначити повторне голосування з виборів міського голови Черкас в єдиному одномандатному окрузі на 15 листопада, включивши у виборчий бюлетень двох кандидатів, які в першому турі набрали найбільшу кількість голосів, – Одарича та Бондаренка. Згідно з офіційними підсумками голосування, на місцевих виборах у неділю, 25 жовтня, за Одарича проголосували 19 тис. черкасців (23,15%), Бондаренка підтримали 9,8 тис. виборців (11,96%).

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Явка виборців склала 46,62%. Удень 26 жовтня ЦВК почала публікувати результати виборів.

Читайте: Виборці «віддали останню шану»: на Рівненщині на виборах переміг небіжчик

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ