З початку року на території України загинули 103 російських військових
З початку року на території України загинули 103 російських військових

В окупованому Донецьку побудують спеціальні приміщення для зберігання та ідентифікації тіл загиблих російських військовослужбовців. Такий наказ отримали ватажки «ДНР» під час наради зі своїми кремлівськими керівниками. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

«4 квітня в Ростові-на-Дону представники ФСБ РФ провели робочу нараду за участю «мера» Донецька Мартинова, його заступника Пономаренка та «генерального прокурора» так званої «ДНР» Співака, на якому головна увага приділялася недопущенню витоку інформації про загиблих та поранених військовослужбовців ЗС РФ. Під час зустрічі Мартинов отримав завдання організувати спорудження в Донецьку комплексу спеціальних приміщень для зберігання та ідентифікації тіл загиблих російських військовослужбовців з використанням мобільної лабораторії визначення ДНК, яка прибула з Росії до 9 березня», – йдеться в повідомленні прес-служби розвідки.

Крім того, російські спецслужби вимагають від ватажків «ДНР», щоби комплекс був розташований на ізольованій території, з жорстким пропускним режимом. Повідомляють, що Мартинов нестиме персональну відповідальність за витік будь-якої інформації щодо існування зазначеного комплексу.

Також військова розвідка встановила втрати кадрових російських військових на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомив представник головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Росія загиблі в ДНР

«Останнім часом зростає чисельність загиблих російських військовослужбовців на території України. При цьому, відповідно до указу президента Росії Путіна, вся інформація про загиблих – секретна. З початку року військовою розвідкою встановлено втрати кадрових російських військовиків на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. За нашими даними, вони становлять 103 загиблих і 98 тяжкопоранених», – повідомив Скібіцький.

Читайте: «Відпускники» Путіна навмисно нищать бойову техніку на Донбасі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ