Вхід у клуб «Ліверпуль» Фото з Facebook Дениса Казанського
Вхід у клуб «Ліверпуль». Фото з Facebook Дениса Казанського

У Донецьку полонених тримають і катують в колишньому клубі «Ліверпуль». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє український журналіст Денис Казанський.

«Дуже символічна фотографія. Вхід до колишнього клубу «Ліверпуль» у Донецьку. Тепер там підвал, де тримають в’язнів, а також казарма в колишньому готелі, який працював до 2014 року. Вхід в арку перегороджено мішками з піском і воротами. За «фашистів» люди там відпочивали і отримували задоволення. А за Новоросії з’явилися барикади, мішки і автомати. Замість концертів тепер тортури і баланда», – пише журналіст.

Казанський додав: «Тільки вкрай збочений, хворий розум може вважати, що Донецьк живе «нормально» за нинішніх порядків. Тільки моральний виродок може вітати те, що відбувається в місті».

Інші користувачі соцмережі також прокоментували повідомлення.

«Років 5 тому я в «ліверпульській їдальні» щодня обідав. А машин на парковці в обідній час було стільки, що потрібно було ще знайти місце вільне. Ех, часи… Невже все безповоротно зникло», – написав користувач Євген Педаш.

«Як можна буде далі там їсти, якщо там мучили, катували і вбивали людей? А скільки таких місць по Донецьку?!», – зазначив.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що на окупованій території Донецької та Луганської областей було створено 62 табори, де утримували 3 тисяч захоплених бойовиками українських військовослужбовців і цивільних осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ