Нідерланди
6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС

У Нідерландах випустять туалетний папір із закликами голосувати проти на референдумі щодо Угоди про асоціацію з Україною. Приватна компанія отримала на реалізацію проекту близько 50 тис. євро, повідомляє видання z24.

Компанія з назвою Raspoetin BV є однією з 72 організацій і фізичних осіб, яким комісія з проведення референдуму надала ґранти із загального фонду у 2 млн євро.

Raspoetin BV була створена в 2012 році, її власник Рубен Марсман заявив, що є «зацікавленим громадянином» і використовує можливість бути почутим.

«Зазвичай ви отримуєте можливість голосу раз у чотири роки. Тепер у нас є можливість бути почутими у проміжках між виборами. Це унікальна можливість для Нідерландів», – сказав він.

Планується, що буде надруковано 100 тисяч рулонів туалетного паперу, які будуть розповсюджуватися в магазинах.

«Але певну частину ми відправимо у впливові інституції Нідерландів», – сказав Марсман.

Як зазначається, 50 тис. євро – це максимальний розмір ґранту, який надає комісія з проведення референдуму. У цілому, було надіслано 180 заявок, і 72 заявникам виділили фінансування.

У рамках кампанії комісія з проведення референдуму має спрямувати по 700 тисяч євро прихильникам і противникам асоціації з Україною. Ще 600 тисяч буде надано тим, хто підтримує нейтральну позицію.

Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з проведеним опитуванням, більшість мешканців країни виступають проти ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Читайте: Голландців агітуватимуть проти України в ЄС за допомогою кіно

БЕЗ КОМЕНТАРІВ