Наталя Королевська
ГПУ допитала Королевську

Генеральна прокуратура допитала депутата Верховної Ради від фракції «Опозиційний блок» Наталію Королевську. Про це вона заявила журналістам, повідомляють Українські новини.

«Так (допитали). Я вчора попросила слідчого в зручний для нас час ввечері зустрітися», – сказала вона. За словами Королевської, слідчий запитував про її можливу причетність до діяльності якоїсь компанії, назву якої депутат відмовилася називати. «Питання стосувалися компанії, до якої я ніколи не мала стосунку і не планую мати стосунку… Я не запитала у слідчого, чи маю я право розповідати таємниці слідства… Якщо вони захочуть, вони самі озвучать назву цієї компанії», – додала вона. Королевська зазначила, що в разі виникнення у Генпрокуратури питань вона готова співпрацювати зі слідством.

Нагадаємо, на погоджувальну раду парламенту 2 листопада прийшли слідчі ГПУ та МВС, які на камери хотіли вручити повістку на допит депутатам від «Опозиційного блоку» Вадиму Новинському, Наталії Королевській та Олександру Вілкулу. Але спікер Володимир Гройсман попросив їх чекати в іншій залі, бо ці депутати на погоджувальну раду не ходять. Пізніше генпрокурор Віктор Шокін заявив, що буде домагатися арешту цих депутатів, якщо їх провина буде доведена. Також він запевнив, що виклики депутатів на допити триватимуть, і не тільки членів «Опозиційного блоку».

Читайте: «Таємниче зникнення»: Новинський примчав у парламент, але повістки на допит не знайшов

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ