У приймальні Генпрокуратури виявили наган 1933 року
У приймальні Генпрокуратури виявили наган 1933 року

Міністерство внутрішніх справ України розслідує факт виявлення зброї в приміщенні Генеральної прокуратури. Про це сьогодні, 22 липня, на брифінгу сказав заступник Генерального прокурора України Олег Заліско, передає УНІАН.

Він нагадав про заяву Генерального прокурора Віктора Шокіна про погрози на адресу генпрокурора. «Вчора при проведенні огляду працівниками державної служби охорони приміщення Генеральної прокуратури виявлено зброю. Ця зброя виявлена в спеціально пристосованому місці, а саме в приймальні громадян, в кабінеті, де проводиться прийом громадян», – зазначив Заліско.

У зв’язку з цим він сказав, що було виявлено «наган» 1933 року випуску. Вказану зброю направили на експертизу щодо встановлення факту можливого здійснення з нього пострілів. «Генеральний прокурор це оцінює як меседж у його бік про те, що можуть, зокрема, пронести в режимний об’єкт зброю», – заявив Заліско і додав, що позиція Шокіна – «не дочекаєтеся!». Заступник Шокіна також зазначив, що цю справу розслідує МВС за фактом виявлення у приміщенні прокуратури вогнепальної зброї.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 липня під час брифінгу генеральний прокурор Шокін заявив про те, що його збираються фізично знищити. «Маю обґрунтовані підстави вважати, що відносно мене готуються різного роду провокації, зокрема, з моїм здоров’ям. І на жаль, у зв’язку з тим, що я став на шлях боротьби з корупцією на всіх напрямках, я заважаю багатьом видобувати незаконно бурштин, пісок, заважаю іншим незаконним оборудкам, я маю обґрунтовані підстави вважати, що мене хочуть знищити фізично», – заявив він.

За даним зверненням СБУ вже розпочала перевірку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ