161121160845-india-tallest-religious-skyscraper-2-exlarge-169
Сейсмостійка споруда отримає багаторівневий дизайн і нагадуватиме космічний корабель

В Індії планують звести 70-поверховий храм заввишки у 213 метрів. Таким чином ця релігійна споруда стане найвищою в світі, пише CNN.

Будівництво заплановане в індійському місті Вріндавана. По завершенню робіт храм Vrindavan Chandrodaya Mandir буде більшим за Собор Святого Петра у Ватикані та вищим за Ульмський собор у Німеччині.

Проектуванням архітектурної святині, створення якої ініціювало Міжнародне товариство свідомості Крішни (International Society for Krishna Consciousness), зайнялися фахівці компаній InGenious Studio і Thornton Tomasetti.

161121162731-india-tallest-religious-skyscraper-3-exlarge-169Поблизу храму побудують апартаменти і вілли для заможних кришнаїтів, які, купуючи житло, фінансуватимуть і зведення Vrindavan Chandrodaya Mandir. Загальна вартість проекту оцінюється приблизно в $115 мільйонів.

Сейсмостійка споруда отримає багаторівневий дизайн і нагадуватиме космічний корабель. У будівлі встановлять капсульний ліфт, який підніматиме відвідувачів на оглядовий майданчик. На території храму розмістять тематичний парк.

Зараз робота будівельників зосереджена на закладанні міцного 50-метрового фундаменту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ