У Мережі з'явилось перше зображення нової серії окулярів доповненої реальності Google Glass
у Мережі з’явилось перше зображення нової серії окулярів доповненої реальності Google Glass

Поціновувачі сучасних ґаджетів можуть радіти – у Мережі з’явилось перше зображення нової серії окулярів доповненої реальності Google Glass. Але користувачі можуть так і не дочекатися новинки, адже нові Glass орієнтовані передусім на корпоративне застосування. Фотографії опубліковані на сайті Федеральної комісії зв’язку США, повідомляє The Verge

2Дизайн ґаджета залишився незмінним: зображення виводиться за допомогою маленького прозорого дисплея, призначеного для одного ока. Порівняно з першою версією, у Glass другого покоління, імовірно, вбудовані швидший процесор Intel, акумулятор збільшеної ємності та поліпшена камера. Ґаджет підтримує найсучасніші бездротові мережі – Wi-Fi в 5 ГГц. Також повідомляється, що пристрій буде водонепроникним і ударостійким.

Офіційно Google поки ще не підтвердив розробку нових Glass. Наразі невідомі ані дата релізу, ані ціна. Однак у липні ЗМІ повідомили, що виробник поширює Glass другого покоління лише серед компаній, і поки що новинка тестується в бізнес-завданнях. Споживча версія може з’явитися не раніше, ніж за рік. Можливо, реліз і зовсім не відбудеться, а ґаджет продовжать використовувати лише в професійних цілях.

Google Glass, орієнтовані на масового споживача, презентували в 2012 році. Проте основною проблемою пристрою стала не стільки висока вартість – $1,5 тис., а масові заборони на їх використання в публічних місцях через можливість вести приховану фото- та відеозйомку, не привертаючи увагу оточення.

Компанія оголосила про зупинку виробництва першої версії Glass в січні 2015 року. У Google визнали, що проекту знадобилося «перезавантаження».

Читайте: «Згадати все»: Google запатентував технологію відтворення спогадів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ