Маріано Рахой
Вихід королівства з Євросоюзу стане найгіршою економічною новиною протягом багатьох років

Вихід Великої Британії з ЄС стане катастрофою не лише для британської, але й для всієї європейської економіки. Про це заявив в.о. прем’єра Іспанії Маріано Рахой. Про це пише Прайм.

За його словами, вихід королівства з Євросоюзу «буде катастрофою для британської та європейської економік» і стане «найгіршою економічною новиною протягом багатьох років».

«Сподіваюся, британські піддані в результаті проголосують, щоби залишитися в Європі. Ми, європейці, хочемо, щоб вони залишилися. Як ми можемо цього не хотіти, якщо сюди (в Іспанію, – ред.) приїжджають 15 мільйонів британців на рік, тут живуть 400 тисяч британців і багато іспанців працюють у Сполученому Королівстві?» – заявив в.о. прем’єра.

Тим часом представники іспанського уряду на умовах анонімності заявили агентству EFE, що незадоволені візитом у четвер прем’єра Британії Девіда Кемерона в Ґібралтар – спірну територію між Іспанією і Великою Британією. Це буде перший візит глави британського кабінету міністрів на цю територію з 1968 року. В ході візиту Кемерон збирається провести низку зустрічей, під час яких агітуватиме жителів Гібралтару голосувати проти виходу країни з ЄС.

Читайте: Через Brexit золото може різко подорожчати

Як відомо, референдум відбудеться 23 червня, і останні опитування громадської думки показують, що дедалі більше британців схиляються до того, щоби проголосувати за вихід Британії з ЄС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ