Степан Черновецький
Степан Черновецький володіє бізнесом у Барселоні та промоутерською компанією «Еліт боксинг»

Сина одіозного екс-мера Києва Леоніда Черновецького Степана затримала поліція у Барселоні в японському ресторані Yubari. Затримання відбулося в рамках операції у боротьбі з фінансовими злочинами.

Як повідомляє ТСН.ua із посиланням на іспанське видання EL ESPAÑOL, Степан Черновецький фігурує в операції як організатор угрупування з відмивання грошей.

Загалом заарештовано 11 осіб, серед яких, окрім сина Черновецького, також затриманий і власник закладу – вірменський бізнесмен Арман Маілян. На думку обвинувачення, відмивання коштів відбувалося через цей ресторан, який було відкрито в жовтні 2014 року. Ресторан став відомий завдяки візитам гравців ФК «Барселона».

За попередньою інформацією управління боротьби з корупцією, йдеться про махінації зі щонайменше 10 мільйонами євро, які були інвестовані в купівлю нерухомості. Також зазначається, що було встановлено зв’язок із компаніями, розташованими на Кіпрі та Віргінських островах.

Нагадаємо, у грудні 2015 року колишній мер Києва Леонід Черновецький вирішив передати управління своїм бізнесом синові Степану Черновецькому, а залишок життя провести в Грузії.

За даними ЗМІ, у Степана Черновецького є бізнес у Барселоні. Також в Україні він володіє промоутерською компанією «Еліт боксинг».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ