Висотку планують звести в середмісті Києва, неподалік Меморіалу жертвам Голодомору
Місто Київ

23 грудня на засіданні земельної комісії Київської міськради виник скандал навколо питання продовження оренди земельної ділянки по вулиці Січневого Повстання, 26 підприємству «Оазис», яке має намір звести там чергового будівельного монстра. Ця фірма, за словами депутата Київської міськради від партії «Свобода» Володимира Назаренка, 2004 року була дочірнім підприємством фірми, яку пов’язують з екс-міністром часів Януковича Клименком.

За словами депутата, місцеві мешканці виступили категорично проти цього будівництва. Про це повідомила прес-служба «Свободи».

Як йдеться у повідомленні, земельна ділянка розташована у дворі навпроти Меморіалу жертвам Голодомору – у самому серці столиці.

«Провладна більшість сьогодні намагалася проштовхнути це рішення, але зустрівши рішучий опір в цьому питанні з нашого боку, з боку присутніх на засіданні та представників місцевої громади, голова земельної комісії без будь-яких пояснень закрив засідання. Є небезпека, що поновлення договору відбудеться автоматично, якщо в місячний термін Київрада не відмовить у поновленні договору оренди підприємству «Оазис», тому навпроти Меморіалу може з’явитися чергове одоробло. Так влада Києва може допустити будівництво в центрі Києва чергового монстра», – зазначив Назаренко.

Водночас, прес-секретар фракції націоналістів у Київській міськраді Олександр Аронець на своїй сторінці у Facebook повідомив, що після закриття засідання комісії представники провладної фракції на чолі з головою земельної комісії Олександром Міщенком, а також з керівником департаменту земельних ресурсів КМДА Поліщуком закрились в одному з кабінетів Київради і не пускають туди представників «Свободи».

«Наразі існує загроза, що представники БПП, які мають одноосібну більшість в комісії, можуть провести засідання без представників інших фракцій, та затвердити потрібні собі рішення! Сьогодні мова йде про будівництво чергового «монстра» навпроти Меморіалу жертвам Голодомору по вул. Січневого Повстання, 26», – написав Аронець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ