602
Співробітник адміністрації надів на голову картонну коробку, щоб його не впізнали на відео

Поліція маленького містечка Боскотреказе неподалік Неаполя в Італії затримала 23 муніципальних чиновників за прогули, повідомляє The Guardian.

Поліція затримала половину всіх чиновників міста. Перед тим, як затримати співробітників муніципальних служб, поліція провела слідство, яке встановило, що вони масово не виходять на роботу і приховують відсутність колег на роботі протягом робочого дня.

На одному з відео поліцейські зафіксували, як співробітник адміністрації, прикладаючи два пропуски, надів на голову картонну коробку, щоб його не впізнали на відео.

Загалом за тиждень спостереження за чиновниками було зафіксовано 200 подібних випадків.

«Імовірно, мені доведеться закрити мерію», – заявив мер П’єтро Каротенуто, який був обраний на посаду мера міста з населенням 11 тис. осіб місяць тому.

Затриманих звинувачують в шахрайстві. Працівників, затриманих за прогули, відсторонили від роботи терміном від шести до 12 місяців.

Як відомо, постійні прогули народних депутатів – це буденна справа для українського парламенту. Спікеру ВРУ періодично доводиться закривати засідання через відсутність необхідної для ухвалення рішень кількості депутатів.

Читайте: Парламентарям збільшать навантаження та штрафуватимуть за прогули

БЕЗ КОМЕНТАРІВ