Веган
В Італії кількість веґанів становить 3% населення країни

В Італії батьки, які посадили своїх дітей на веґанську або веґетаріанську дієту можуть потрапити за ґрати до 4 років. Автором відповідного законопроекту є Ельвіра Савіно з правоцентристської партії Forza Italia, пише mamaplus.

З її слів, діти, які сидять на такій дієті, недоотримують залізо, цинк і вітамін В12, що може призвести до неврологічних проблем та анемії.

Ельвіра Савіно стверджує, що висунути пропозицію про кримінальне переслідування батьків-вегетаріанців її змусили кілька випадків, в результаті яких дорослі ледь не заморили своїх малюків голодом, змушуючи їх харчуватися «етично».

Нагадаємо, що у липні поточного року влада Мілану позбавила батьківських прав сімейну пару, яка з народження годувала свого 14-місячного малюка веганською їжею.

Вага дитини становила лише 5 кілограмів. Окрім того, у неї розвинувся порок серця. Рівень кальцію в крові малюка лікарі охарактеризували, як «мінімально достатній для виживання».

Після огляду малюкові зробили екстрену операцію на серці, зараз його здоров’ю ніщо не загрожує.

Веганські дієта виключає будь-які продукти тваринного походження, зокрема молоко та яйця. В Італії кількість веганів становить 3% населення країни.

Читайте: Знайдено ген вегетаріанства

БЕЗ КОМЕНТАРІВ