46% латвійського AS PrivatBank належать «Приватбанку»
46% латвійського AS PrivatBank належать «Приватбанку»

Почалася процедура закриття італійської філії латвійського AS PrivatBank через знайдені порушення, що свідчать про відмивання грошей. Про це повідомляє Reuters.

У Банку Італії заявили, що AS PrivatBank заборонять здійснювати будь-які додаткові операції в країні. Клієнтам банку дозволять вивести заощадження або перевести їх в інші банки.

За словами представників італійського Центробанку, ці заходи вживають після закінчення перевірки, яка пройшла в період з 16 березня по 6 квітня цього року.

«Перевірки показали серйозні порушення правил, які свідчать про відмивання грошей, з ризиком повторення подібних дій», – прокоментували в Банку Італії.

AS PrivatBank створили в Латвії в 1992 році. Він має 13 філій в Латвії та одну – в Італії. 46% латвійського AS PrivatBank належать «Приватбанку».

Тим часом Генпрокуратура України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами «ПриватБанку» 19 мільярдів рефінансування Нацбанку. «ПриватБанк» називає звинувачення безпідставними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ