вибори
В Івано-Франківську в другий тур виборів мера вийшли кандидати від БПП та «Свободи»

В Івано-Франківську в другий тур виборів мера вийшли кандидат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Ігор Насалик і кандидат від ВО «Свобода» Руслан Марцінків. Про це йдеться в постанові міської виборчої комісії, передає місцеве видання Фіртка.

Загальна кількість виборців, які проголосували за кандидатів на посаду міського голови Івано-Франківська – 85 тис. 39. Зокрема, за Ігоря Насалика – 23 тис. 393 голоси, за Руслана Марцінківа – 19 тис. 850 голосів.

Івано-Франківська міська виборча комісія постановила: «Провести повторне голосування по виборах голови міста Івано-Франківська в єдиному одномандатному виборчому окрузі по кандидатурах: 1. Насалик Ігор Степанович. 2. Марцінків Руслан Романович. Повторне голосування провести 15 листопада 2015 року».

Нагадаємо, у цілому, в Івано-Франківську на місцевих виборах у мери міста балотувалися 11 кандидатів, серед яких був і нинішній мер Віктор Анушкевичус.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Явка виборців склала 46,62%. Вдень 26 жовтня ЦВК почала публікувати результати виборів.

Читайте: Виборці «віддали останню шану»: на Рівненщині на виборах переміг небіжчик

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ