cb0927
В Ізмаїлі продали 80 порцій неякісної шаурми

В Ізмаїлі на Одещині чергове харчове отруєння. Цього разу мешканці отруїлися шаурмою у фастфуді. В інфекційну лікарню міста потрапила 41 людина, зокрема,  дев’ятеро дітей, з симптомами харчової токсикоінфекції та гострої кишкової інфекції. Про це  повідомив мер міста Андрій Абрамченко на своїй сторінці в Facebook.

«Всі хворі їли шаурму у фастфуді на пр. Суворова, 54, 18 липня в період з 12.00 до 23.00. і в першій половині дня 19 липня, – написав міський голова. – Кав’ярня працює, не маючи відповідного пакета документів, про що відповідні служби апарату виконкому не раз повідомляли і в санепідслужби, і в прокуратуру».

Мер зазначив, що підприємець неодноразово піддавався штрафу, а кав’ярня опечатувалася: «Але  його знову відкривали і кафе продовжувало працювати, влада Ізмаїла зверталася до прокуратури».

Мер Ізмаїла закликав інших городян, які відвідували вказану кав’ярню 18-19 липня, звернутися за медичною допомогою. Загалом було продано 80 порцій шаурми.

Абрамченко пообіцяв, що лікування постраждалих проводитиметься за рахунок міського бюджету.

Як повідомляв Інформаційний акцент,  у червні в Ізмаїлі Одеської області через потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектора в міську водогінну мережу госпіталізували більше 500 осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ