Кім Чен Ин
Лідер КНДР Кім Чен Ин відомий своїми радикальними методами та нетрадиційним підходом до правосуддя

Ще одна ймовірна страта в КНДР: начальника Генштабу Корейської народної армії Лі Ен Ґіля звинуватили у корупції та позбавили життя. Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap.

За даними одного з джерел агентства, Лі Ен Гіль був страчений на минулому тижні, коли вождь КНДР Кім Чен Ин очолював президію спільного засідання Трудової партії та військових.

Лі Ен Ґіль був призначений начальником Генштабу в 2013 році і здобув прихильність лідера КНДР. Він супроводжував вождя в численних поїздках на військові навчання і виїзних перевірках Міноборони. Однак він був відсутній на спільному засіданні Трудової партії Кореї та військових, а також на святкових заходах, присвячених успішному запуску супутника минулої неділі.

Нагадаємо, південнокорейські ЗМІ неодноразово потрапляли в халепу у зв’язку з повідомленнями про страти високопоставлених чиновників північного сусіда.

Так, в листопаді минулого роки «воскрес» Хан Ґван Сан, який зник з поля зору в березні та був оголошений страченим.

У травні міністра оборони КНДР Хен Ен Чхоля, нібито розстріляного із зенітних кулеметів за державну зраду, показали в ефірі північнокорейського ТБ. Як повідомляв Інформаційний Акцент, південнокорейські ЗМІ стверджували, що генерал був страчений за те, що заснув на офіційному заході за участю глави КНДР Кім Чен Ина.

У цілому, лідер КНДР відомий своїми радикальними методами. Зокрема, у квітні за наказом Кім Чен Ина були страчені четверо музикантів національного оркестру «Инхасу». А в травні 2014 року він наказав отруїти свою рідну тітку – за кілька місяців після того, як Кім стратив її чоловіка Чан Сон Тхека.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ