Ольга Сворак
Ольгу Сворак, імовірно, піддавали тортурам

У підконтрольних збройним силам РФ та проросійській терористичній організації «ЛНР» окремих районах Луганської області затримали журналістку з Івано-Франківська Ольгу Богданову. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сепаратистські ресурси.

«Затриманим агентом з позивним «Заметіль» є Богданова, кореспондент інформаційного ресурсу Golos-info», – заявили в «ЛНР». Їхні «спецслужби» вважають, що вона нібито збирала інформацію «політичного і військового характеру» та передавала її до СБУ.

Водночас, у Golos-info підтвердили, що Богданова працює на цей сайт та наголосили, що її справжнє прізвище Сворак.

«За завданням редакції Сворак перебувала в Києві. На окуповану територію Ольга поїхала у власних справах і редакційного завдання на цю поїздку не отримувала. Про будь-які зв’язки Сворак з Службою безпеки України нам нічого невідомо. Переглянувши відео (від бойовиків, – ред.) можна зробити висновок, що Сворак піддавалась тортурам, як фізичним так і психологічним. Текст проголошеної Ольгою заяви був підготовлений бойовиками і тому на наш погляд вона себе омовила. Фейкові спецслужби бойовиків шукають сенсацій тому і взяли в заручники українську журналістку, вибивши з неї потрібні їм зізнання, аби отримати «нагороди» від своїх кремлівських господарів», – йдеться у заяві на сайті «Голос-інфо».

Нагадаємо, 3 березня з полону бойовиків «ЛНР» вдалося звільнити українську журналістку Марію Варфоломеєву.

Вона потрапила в полон до терористів 9 січня 2015 року. Бойовики звинувачули її в «шпигунстві» й «коригуванні вогню ЗСУ», а також у «співпраці з «Правим сектором».

Для звільнення Варфоломєєвої президент Петро Порошенко помилував російського громадянина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ