224445_1
Закордонна летальна зброя бажана, але треба розробляти власну, вважають у Міноборони

Україна повинна розробляти власну летальну зброю, адже ми маємо для цього потенціал. Про це заявив Ігор Долгов, заступник міністра оборони з питань євроінтеграції, який протягом 5 років був послом України при НАТО. Також він переконаний, що Україна здатна постачати свої технічні розробки на експорт, передає Європейська правда.

«Хотілося, безумовно, мати закордонну летальну зброю… Ми, в першу чергу, повинні думати про те, щоби розробляти свою власну зброю. У нас є технології, здібні інженери», – сказав Ігор Долгов.

За його словами, в України є потенціал не лише виробляти, а й продавати зброю. «Я за те, щоб ми виготовляли зброю такої якості, щоби за нею стояли черги», – наголосив він.

Як відомо, 18 грудня 2014 року Обама підписав «Акт на підтримку свободи України», в якому йдеться про надання Україні військової допомоги на загальну суму 350 млн. доларів. Цю суму буде розділено таким чином: 100 млн. доларів буде надано в 2015 році, а по 125 млн. доларів – в 2016 і 2017 роках.

Повідомлялося, що ця допомога міститиме предмети особистого захисту і навчання у протидії наступальним видам озброєння, протитанкові озброєння, зброю і боєприпаси для особового складу, радари для виявлення артилерійських батарей, далекоміри, обладнання для оптичного наведення і управління, безпілотники для тактичного спостереження, захищене комунікаційне обладнання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ