Російські сірники «Україночка»
Російські сірники «Україночка»

Одне з російських підприємств знайшло спосіб обдурити українського споживача, який відмовляється курувати продукцію окупантів. Так, на Одещині продаються сірники «Україночка», на коробці яких зображені дівчата у традиційному вбранні та у вінках. Лише на зворотному боці коробки, під зображенням маленького українського хлопчика, можна прочитати адресу виробника – «РФ, місто Череповець», повідомляє ТСН.

Про сірники, виготовлені у кольорах українського прапора, повідомила журналістка із Одещини Ольга Годовенко у Facebook. «Вгадайте, який виробник у цих надзвичайно патріотичних українських сірників? Купили ми їх не задумуючись, що виробляються ці сірники в Росії! Головне, жодного російського слова! Ось так «москалі» вирішують свої комерційні проблеми», – написала журналістка.

На думку Годовенко, такі «патріотичні» сірники російського виробництва можна вважати «бандерівською зрадою». «Цікаво, що з цього приводу думають звичайні пересічні росіяни? Ті, які так активно переживають за «хунту» і «фашизм» в Україні? Це ж бандерівська зрада якась просто у них на території!» – зауважила журналістка.

Читайте: Російським «гурманам» пропонують страви з Порошенком та Обамою

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ