«Odessa Classics» стане туристичним магнітом для вітчизняних і зарубіжних гостей
«Odessa Classics» стане туристичним магнітом для вітчизняних і зарубіжних гостей

З 10 по 14 червня в Одесі вперше пройде музичний фестиваль європейського рівня «Odessa Classics». Автором ідеї та артистичним директором фестивалю є провідний український піаніст Олексій Ботвінов, пише Cultprostir.

За словами організаторів, захоплива програма фестивалю «Odessa Classics» стане туристичним магнітом для вітчизняних і зарубіжних гостей. На фестивалі будуть представлені найкращі музичні роботи європейських «зірок» першої величини, а також провідних українських артистів та перспективної творчої молоді. Серед них – бас Паата Бурчуладзе, скрипалі Майкл Гуттман і Андрес Мустонен, ансамблі «АртеХатта», «Hortus Musicus», «Art Jazz Quartet» та інші.

У рамках фестивалю заплановано камерні концерти у Літературному музеї та Музеї Шустова. «Odessa Classics» прикрасять виставки сучасного мистецтва та культурології в музеях міста, а також синтез-проект «Мистецтво війни», поставлений одним з провідних українських театральних режисерів і продюсерів Владом Троїцьким за участю Олексія Ботвінова.

Організатори фестивалю наголошують, що спеціально для учнів музичних закладів міста, воїнів АТО та членів їх сімей зроблять безкоштовні та пільгові квитки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ