Анатолий Бойко
Анатолий Бойко

«Випадки незаконного голосування, тобто незаконні видачі бюлетенів, голосування за мертвих і т.ін. в Одесі були зафіксовані». Про це, коментуючи кореспондентові видання Інформаційний Акцент результати голосування на місцевих виборах в Одесі, заявив голова одеського осередку Комітету виборців України Анатолій Бойко.

За словами Бойка, точної інформації в КВУ про порушення у день виборів немає: «Сказати, скільки було порушень і як зрештою це вплинуло на результат, ми не можемо. Були зафіксовані окремі випадки. Ми не можемо констатувати, що вибори були однозначно чесними, у той же час, неможливо достеменно визначити, який вплив на результат мав підкуп виборців».

На думку експерта, незважаючи на порушення в день виборів, сфальшувати результати між Трухановим та Боровиком до такого відриву (більш як удвічі – ред.) неможливо, але й ставити крапку в цьому питанні ще рано. «Попри такий відрив та перемогу в першому турі, я б не сказав, що Труханов точно буде мером. Те, що він склав присягу, нічого не означає. Все ще може змінитися» – запевнив голова одеського КВУ.

Коментуючи заяву голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі щодо фальсифікації 80 бюлетенів, Анатолій Бойко зазначив, що не може підтвердити або спростувати цю інформацію, оскільки Саакашвілі не конкретизував свої підозри.

Нагадаємо, за офіційними результатами, виграв вибори у першому турі чинний мер Геннадій Труханов, набравши 52,58% голосів. Його конкурент Олександр Боровик (25,7 %) називає вибори в Одесі сфальсифікованими та вимагає проведення другого туру виборчих перегонів.

Труханов є одним із чільних екс-«регіоналів», а Боровик є креатурою Михаїла Саакашвілі.

Людмила Гаврилюк, для видання Інформаційний Акцент

  • Гость

    Анатолий Бойко комментирует в духе “и вашим, и нашим”. Как опытный политик, он понимает, что еще неизвестно, чья возьмет, и на всякий случай высказывается неопределенно. Вроде да, и вроде нет. Тогда может имеет смысл избегать такого множества беспринципных выступлений на всех одесских каналах?