Качка -художник проводитиме спеціальні тренінги з малювання
Качка -художник проводитиме спеціальні тренінги з малювання

В Одесі живе унікальна качка на прізвисько U.T.C.A. Popekinsky, котра «малює» незвичайні картини на полотнах та одязі. Креативна ідея навчити качку малювати виникла у її власниці після того, як вона відвідала виставку відомої сучасної художниці, пише 048.ua.

U.T.C.A. Popekinsky, що розшифровується як Unique talented creative artist (Унікальний талановитий креативний художник) створює полотна лапами. За одну картину господиня отримує від 100 доларів. За графіку, яку качка «малює» аквареллю, охочі викладають від 400 гривень. Крім того, господиня творчого птаха – Анірі – друкує невеличкі листівки по 15 гривень. Зараз птах опановує техніку малювання на тканині, а поки вже вміє розмальовувати еко-сумки, футболки та майки. Креативна ідея навчити качку малювати виникла у дизайнерки Анірі після відвідування виставки відомої художниці. «Так навіть качка змогла б малювати!»,  – заявила тоді Анірі та купила каченя.

У найближчих планах дизайнерки – проводити тренінги для дітей і дорослих з інтуїтивного малювання з качкою, оскільки птах, на думку господині, виплескує несвідоме. «А ще кожний у цих відбитках бачить щось індивідуальне, як на заняттях із психологом, коли показують абстрактні картинки. Ось ми і збираємося для діток та їхніх батьків провести такі майстер-класи з інтуїтивного малювання», – поділилася планами Анірі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ